Анчелоти: Заслужавахме повече, 0:0 е най-добрият от лошите резултати

Треньорът на Реал (Мадрид) Карло Анчелоти съжалявеше за пропуснатата победа над Атлетико в първия 1/4-финал от Шампионската лига на "Висенте Калдерон". Като цяло Реал игра по-агресивно, но словенският вратар на "дюшекчиите" Ян Облак беше на висота.

"През първото полувреме заслужавахме повече от това 0:0. Играхме фантастично, видях личности на терена. Втората част беше различна, защото Атлетико ни притисна и загубихме конторла над топката.

Резултатът не е добър, но трябва да имаме вяра в отбора, след показаното тази вечер. Може да се каже, че това 0:0 е най-доброто от най-лошото. Атлетико се показа отново като един най-добре играещите в защита отбори. Облак свърши страхотна работа на вратата. Днес ни липсваха някои малки детайли, но се надявам за реванша да сме готови", коментира италианският специалист.