Пет пъти по 1:0 от шест мача във Франция (видео)

Днешните шест срещи във френската Лига 1 предложиха едва пет гола. В ранния мач Сент Етиен пречупи Нант с 1:0 след попадение на Франк Табану в 18-ата минута. Четири от мачовете от 18,00 часа наше време приключиха със същия резултат, а в петия не падна гол. Софиан Буфал донесе успеха на Лил при гостуването на Евиан след точно изпълнение от дузпа в 81-ата минута.

Реймс загуби вкъщи от Ница след ранен гол на Бехрама в четвъртата минута. Рен надви Гинган с късен гол на Оле Тойвонен в 80-ата минута, като пет по-рано Ятабре беше изгонен от състава на гостите. Оскар Трехо прибави три точки към актива на Тулуза след попадение в 45-ата минута срещу Монпелие.

Ланс и Лориен пък не можаха да си отбележат гол.

Снимка: "Екип"