Локомотив победи Торпедо и излезе 5-и (видео)

Локомотив (Москва) победи Торпедо (Москва) с 2:0 в среща от 22-ия кръг на Премиер лигата и излезе на пето място във временното класиране. Това беше първи успех за "железничарите" след серия от три мача без победа. Торпедо остана с човек по-малко в края на първото полувреме, когато Владимир Риков беше изгонен с директен червен картон за неспортсменско поведение.

Локо реши изхода на мача само в рамките на три минути между 71-ата и 74-ата, когато с два гола се отличи Мануел Фернандеш. При първия той се възползва от една отбита от Юрий Жевнов топка, а второто попадение беше от дузпа за нарушение срещу Алан Касаев. Така Локо се изкачи на пето място във временното класиране с 38 т. Торпеди върви 13-и с 19.