Бербатов: Ако не запишат гола на мое име, ще е престъпление срещу футбола

Димитър Бербатов изрази радостта си от победата с 3:1 на неговия Монако над Евиан Тонон-Гайяр в мач от 28-ия кръг на Лига 1 вчера. Българинът се появи като резерва в средата на първото полувреме на мястото на Яник Ферейра Карско и не губи време, за да покаже високата си класа. Бербо вкара за 2:0 малко преди почивката, след като елегантно преодоля вратаря на съперника. Преди топката да влезе в мрежата кълбото бе изритано от защитника на Евиан Касим Абдала и на някои места попадението бе записано като автогол. Според Бербатов обаче би било престъпление, ако голът не бъде зачетен на негово име.

"Хубава и важна победа за нашия отбор вчера..И ако този гол не го пишат на мое име, ще е престъпление срещу футбола…:)))", написа Бербатов във Фейсбук.