17-годишен с първи гол за Твенте (видео)

Твенте победи с 2:0 гостуващия Хераклес и временно излезе на 5-о място в холандското първенство. Хесус Корона и 17-годишния Билал Олд-Чих отбелязаха головете за бившия тим на Николай Михайлов. За младока Олд-Чих това беше първо попадение в официален мач.

Твенте имаше само една победа в последните си 4 двубоя, но днес не остави съмнения, че заслужава трите точки. След нулево първо полувреме мексиканският национал Корона откри резултата в 62-ата минута. В края на мача Олд-Чих, за когото се говори, че е следен от Тотнъм, сложи точка на спора.

Твенте има 31 точки, колкото и 6-ият АЗ АЛкмаар.

ТВЕНТЕ - ХЕРАКЛЕС 2:0 (0:0)
1:0 Корона (61)
2:0 Олд-Чих (87)

Снимка: Твенте, официален сайт