Гол в последната минута спъна Удинезе

Попадение на Данило Авелар от дузпа в добавеното време на мача Удинезе - Каляри донесе равенството за гостите в двубоя, който завърши 2:2. Жоао Педро откри резултата за Каляри в 39-ата минута, но с два бързи гола на Алан Маркес и Сирил Теро скоро след почивката "фриуланите" обърнаха резултата в своя полза. Те вече се виждаха победители в мача, когато реферът Марко Ди Бело посочи бялата точка пред Орестис Карнезис. Така двата тима си поделиха по точка, което е добра новина за "рособлу". Съставът на легендата Джанфранко Дзола е на две точки под спасителната зона.