Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Бастия е първият четвъртфиналист за Купата на лигата след страхотна битка с Каен

Отборът на Бастия стана първият четвъртфиналист в турнира за Купата на лигата във Франция, след като постигна трудна победа с 3:2 след продължения над Каен. Двата тима направиха доста вълнуващ мач, но в крайна сметка домакините на стадион "Арман Чезари" успяха да измъкнат победата в продълженията, макар на два пъти да изоставаха в резултата.

Слоан Приват откри резултата за Каен в 12-ата минута, на Гийом Жиле изравни в 42-ата. След това Хосе Саес отново даде преднина на гостите в 72-ата минута, но Фамуса Коне с попадение в 89-ата минута докара нещата до продължения.

Там Бастия стигна до трети гол чрез Мкулу Тембе и той се оказа и победен и класира тима в следващата фаза на турнира.