Хетафе разнищи Ейбар за четвърт час (видео)

Отборът на Хетафе направи огрмна крачка към 1/8-финалите в турнира за Купата на Испания след разгромна победа с 3:0 над Ейбар. Два гола за домакините от "Колисеум Алфонсо Перес" заби Пабло Сарабия, а едно попадение добави Алваро Васкес.

Хетафе доминираше от първия до последния съдийски сигнал и закономерно постигна изразителен успех. Анхел Лафита и Баба Диавара пропуснаха първите положения пред вратата на гостите и на почивката резултатът беше равен. Чак в 63-ата минута Сарабия откри резултата и пречупи съпротивата на Ейбар. В 70-ата минута резервата Васкес направи резултата 2:0, а четвърт час преди края отново Сарабия сложи точка на спора.

ХЕТАФЕ - ЕЙБАР 3:0
1:0 Сарабия (63)
2:0 Васкес (70)
3:0 Сарабия (74)