Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

Сампдория не остави шансове на Бреша и чака Интер (видео)

Отборът на Сампдория прехвърли доброто си представяне в Серия "А" и в турнира за Купата на Италия. Момчетата на Синиша Михайлович победиха с 2:0 Бреша и се класираха за 1/8-финалите, където техен съперник ще е Интер.

Резултата на "Луиджи Ферарис" откри Маноло Габиадини в 33-ата минута. Голмайсторът на домкаините, който е пред трансфер в Наполи, се разписа от дузпа. Второто попадение бе дело на Гонсало Берхесио в 58-ата минута след груба грешка в защитата на гостите.

Футболистите на Бреша бяха твърде пасивни и не отправиха нито един удар в очертанията на вратата на Сампдория.

САМПДОРИЯ - БРЕША 2:0
1:0 Габиадини (33) д.
2:0 Берхесио (58)