ПСЖ удари Интер в Катар

Пари Сен Жермен победи Интер с 1:0 в контрола, която се игра в столицата на Катар - Доха. Наставниците на двата тима Лоран Блан и Роберто Манчини използваха по-голяма част от резервните играчи и додоха почивка на титулярите си. Въпреки това феновете в Катар видяха Златан Ибрахимович и Стеван Йоветич. Единственият гол в мача отбеляза младият Жан-Кевин Огюстен в края на първата част. Тогава той бе изведен на чиста позиция и с диагонален удар донесе успеха на парижани. Следващият официален мач за Интер е на 6 януари като гост на Емполи, докато ПСЖ излиза два дни по-късно срещу Бастия.