Веселин Марчев наказа бившия си отбор

Българинът Веселин Марчев отбеляза важен гол за своя Неа Саламина при равенството 2:2 с Агия Напа. Именно той вкара изравнителното попадение в 74-ата минута, с което донесе точката на своя тим и в същото време наказа бившия си тим. Българинът се появи на терена в 65-ата минута на мястото на Педриньо. Цял мач за домакините игра другият наш футболист Димитър Макриев.

Иначе госитте първи взеха преднина от два гола. Първо резултатът откри Ламбролопулос в 10-ата минута, а след това в 35-ата Бамба удвои. В началото на втората част обаче домакините намалиха члез Павлоу в 47-ата минута, а Мирчев донесе точката на своя тим в 74-ата за крайното 2:2.

И двата тима завършиха срещата в намалени състави, като в края червени картони получиха Авраам Цукас от гостите и Йоанис Скопелитис от домакините.

Така Неа Саламина се намира на 6-ото място в класирането с 24 точки в актива си, докато Агия Напа остава на дъното с едва 6 точки в актива си.