Делегатът потвърди служебната победа на Левски

Делегатът на мача от 20-ия на А-футболна група Левски - Литекс, прекратен след края на първото полувреме при резултат 0:1, потвърди пред журналисти, че Левски печели служебно срещу Литекс с 3:0. Делегатът на мача е Юри Стоименов от Кюстендил. Мачът от 20-ия кръг на "А"-футболна група Левски - Литекс бе прекратен в края на първото полувреме при резултат 1:0 за Литекс, отборът на Литекс напусна терена в знак на протест срещу съдийството.

През първото полувреме двама играчи на Литекс получиха червени картони получиха Бьорн Маарс Йонсен в 15-та минута и Рафаел Перес в 46-ата минута. След червения картон на Перес в продължението след края на първото полувреме главният съдия Георги Йорданов отсъди дузпа, а спортният директор на Литекс Стойчо Стоилов влезе на терена и каза на играчите да напуснат терена. Футболистите на Литекс напуснаха терена и след няколко минути главният съдия Георги Йорданов прекрати мача Левски - Литекс.Прекратиха мача между Левски и Литекс