Макриев се разписа при равенство на Неа Саламина в Кипър

Българинът Димитър Макриев се разписа при равенството 2:2 на Неа Саламина у дома срещу Етникос Ахнас в среща от 13-ия кръг на първенството в Кипър. Нападателят Макриев изравни резултата за 1:1 в 27-ата минута, като това е осмото попадение за него през този сезон. Самуел Араухо беше извел гостите напред в резултата още в деветата минута.

Кариакос Повлоу даде аванс за Неа Саламина три минути след почивката, но Адолфо Обрегон изравни пет минути преди края. Димитър Макриев започна в титулярния състав на домакините и остана на терена през всичките 90 минути. След това равенство Неа Саламина заема петата място в класирането с актив от 23 точки.