Стоук Сити взе скалпа на екзекутора на Арсенал (видео)

Отборът на Стоук Сити се класира на 1/2-финал в турнира за Купата на Лигата в Англия, след като тази вечер надигра Шефилд Уензди с 2:0. "Грънчарите" взеха своето с по един гол във всяко полувреме и вече чакат следващия си съперник в турнира.

Ибрахим Афелай откри резултата за Стоук Сити в 29-ата минута, а Фил Бардсли реши всичко в мача, като реализира втория гол за своя тим в 75-ата минута.

Така "кукумявките", които преди това отстраниха по пътя си елитните Нюкасъл и Арсенал, този път не можаха да сътворят нова сензация и приключиха участието си в надпреварата.