Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Късметът помогна на Хановер 96 (видео)

След втората точка в изминалия кръг днес Хановер 96 извоюва и дебютната си победа в Бундеслигата от началото на сезона. Отборът от Долна Саксония надви трудно с 1:0 Вердер (Бремен) на свой терен след гол на Салиф Сане в 55-ата минута. Гостите от Бремен обаче бяха тези, които създадоха повечето положения, но късметът не беше с тях. Антони Уджа стреля в гредата, а Фин Бартелс, Максимилиан Егещайн и Яник Вестергор също се разминаха с попадението.

В средата на първото полувреме пък бременци настояваха за дузпа за игра с ръка на защитник на Хановер, но след асистенция с един от помощниците си главният арбитър Петер Зипел взе решение да не маркира нарушение.

Вердер нареди вече четири поредни загуби и логично е само на 2 точки от опасната зона.