Футболисти, ръководители и фенове на Левски отбелязават 81 години от рождението на Гунди

Партизан преклони глава пред ЦСКА

ЦСКА (София) записа убедителен успех при гостуването си на Партизан (Белград) в двубой от Континенталната купата по хокей на лед. Столичните “армейци”, водени от треньора Кирил Ходулов триумфираха с 12:4 срещу “черно-белите” от сръбската столица, които са настоящите шампиони на западната ни съседка, а във витрината си имат 12 титли от първенството на Сърбия и още 7 от това на Югославия.

Българите нанизаха цели седем гола в първата третина - за ЦСКА се разписаха Едуард Орлов, Станислав Мухачев на два пъти, Алексей Конюхов, Андерс Йонсон и Андрей Шевелев. Убедителното представяне на столичани продължи и през втората третина на двубоя, след която те вече водеха с 11:1, благодарение на Орлов, Мухачев и Йонсон, които добавиха по още един гол на сметката си, а Алексей Йотов също се разписа. Партизан вкара три попадения в заключителните 20 минути, а крайният реузлтат бе оформен от Юрай Душичка, който вкара за 12:4 две минути и половина преди изтичането на времето.

Днес съперник на “червените” е израелския Ришон.

Снимка: ЦСКА-хокей на лед