Валенсия пак разочарова (видео)

Мъките на Валенсия от началото на сезона продължават. След като миналия кръг завършиха 0:0 у дома на "Местайя" с останалия с 10 души в 48-ата минута Бетис, тази вечер "прилепите" записаха първо поражение от началото на сезона в Примера дивисион и след първите пет кръга имат едва една победа. В мач от междинния 5-и кръг "прилепите" отстъпиха с 0:1 на домакина Еспаньол. Попадението реализира Виктор Алварес с удар с глава от непосредствена близост в 18-ата минута.

Двубоят ще се запомни и с 11-те жълти картона, които реферът показа на играчи от двата отбора. Седем от тях бяха за футболисти на Валенсия.

След това поражение Валенсия заема осмо място в класирането с 6 точки, докато Еспаньол е на шеста позиция с 9, като вече има 3 победи.