Чочев се превръща в голмайстор (видео)

Българският халф Ивайло Чочев направи пореден силен мач за Палермо в предсезонните проверки и вкара третия си гол в тях. Този път нашенецът започна като титуляр и беше точен при успеха с 4:0 над третодивизонния Лумедзане в среща от лагера на тима в Ломбардия. Бившият футболист на Чавдар (Етрополе) и ЦСКА се разписа за 2:0 в 35-ата минута. Пет минути по-рано Андреа Белоти беше открил от дузпа. Нападателят вкара и за 3:0 в 82-ата минута, а в следващата атака Робин Куайсон заби последното попадение.

Вчера Палермо вкара три безответни гола и на нискоразредния Понтисола, като Чочев записа само 8 минути на терена.

ПАЛЕРМО - ЛУМЕДЗАНЕ 4:0
1:0 Белоти (30-дузпа)
2:0 Чочев (35)
3:0 Белоти (82)
4:0 Куайсон (83)