Лацио с втора поредна загуба в подготовката

Лацио записа втора поредна загуба в предсезонната си подготовка. След вчерашното поражение от Виченца, днес "орлите" паднаха и от Андерлехт с 1:3 в Брюксел.

Домакините нанизаха и трите си гола още през първата част. Идриса Сила откри резултата в 19-ата минута, а Гийом Жиле удвои в 25-ата. Третия гол пък бе дело на Матиас Суарес от дузпа в 35-ата минута.

Единственият гол за Лацио бе дело на Филип Джорджевич в 80-ата минута.

Съставът на Лацио: Бериша (Маркети 45), Баста (Конко 68), Джентилети (Хоед 68), Маурисио (Пръче 68), Браафхайд, Пароло (Мурига 68), Каталди (Онази 68), Лулич (Ойкономидис 68), Кандрева (Кейта 68), Клозе (Джорджевич 68), Андерсон (Переа 68)