100 години ски спорт в България

Лацио с първа загуба

Отборът на Лацио допусни първо поражение през лятната подготовка. "Орлите" отстъпиха с 0:1 от Виченца в контрола, играна в Ауронцо ди Кадоре, където столичани са на лагер. Единственото попадение отбеляза Вита в 66-ата минута с плътен удар от границата на наказателното поле, след като "червено-белите" направиха бърза атака.

Играчите на Стефано Пиоли бяха видимо изморени и пропуснаха доста положения преди почивката чрез Джорджевич и Кейта, въпреки че имаха инициативата през цялото време. Слабости демонстрира защитата на "бианкочелестите", а лошата новина за тима е контузията на Равел Морисън, който бе сменен в 15-ата минута и догледа мача с патерици на резервната скамейка.

Утре Лацио излиза в Брюксел срещу Андерлехт, след като тази вечер замина за Белгия.

ЛАЦИО - ВИЧЕНЦА 0:1