Левски е мобилизиран за успех в дербито с ЦСКА-София

Лацио продължава да се забавлява в контролите

Отборът на Лацио записа втора поредна победа от началото на лятната си подготовка. Днес "орлите" се наложиха с убедителното 9:1 над местния аматьорски тим на Радио 103. Отново отлични впечатления с изявите си остави новото попълнение Равел Морисън, който отбеляза две от попаденията за своя тим.

Интересното е, че Лацио успя да открие резултата едва в 43-ата минута именно с попадение на Морисън, а всички останали 8 гола паднаха през втората част. В 54-ата минута се разписа Филип Джорджевич, а 3:0 направи отново Морисън от фаул в 57-ата минута. Фелипе Андерсон вкара следващите две попадения в 65-ата и 72-ата минута, а до края се разписаха още Мирослав Клозе в 73-ата, Хоед в 78-ата, Сенад Лулич в 82-ата и Душан Баста в 91-ата минута. За Радио 103 точен бе Ведана в 88-ата минута.

Съставът на Лацио: Маркети (Герери 46 (Бериша 62), Конко (Баста 62), Маурисио (Пръче 46), Джентилети (Хоед 46), Раду (Браафхайд 46), Мурджиа (Андерсон 62), Морисън (Онази 62), Ойкономидис (Пароло 62), Переа (Лулич 62), Джорджевич (Клозе 62), Кейта