Бербатов се завърна в игра за ПАОК (видео)

Димитър Бербатов се завърна на терена при победата на ПАОК с 2:0 като гост срещу Паниониос в мач от плейофите в гръцкото първенство. Българският нападател, който не беше играл за "черно-белите" в продължение на повече от три месеца заради контузия, се появи на терена четвърт час преди края на двубоя. Бившият национал замени Димитриос Пелкас в 75-ата минута.

Стефанос Атанасиадис откри резултата в 27-та минута, Робърт Мак направи 2:0 в 78-ата минута на двубоя в Атина. ПАОК има актив от седем точки и е на първото място в класирането в плейофите, в които участват Панатанайкос, АЕК и Паниониос.