100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Нефтохимик и Локо (ГО) си поделиха по точка

Нефтохимик и Локомотив (Горна Оряховица) си разделиха по точка, след като завършиха 2:2. Зрелищният двубой от 28-ми кръг на Б група бе съпътстван от много обрати. Първото полувреме завърши при нулево равенство, като и двата отбора си размениха по няколко атаки. В 27-ата минута Теодор Стефанов имаше шанс да открие резултата за домакините. Той стреля към вратата на Локомотив, след като получи подаване от Иван Цачев, но вратарят на гостите изби в корнер.

Още в началото на втората част „шейховете“ отново пропуснаха добра възможност. Теодор Стефанов центрира от корнер и при разбъркване в наказателното поле Владислав Мисяк стреля, но не успя да улучи очертанията на вратата. Една минута по-късно пред Борислав Борисов също се откри възможност, след като получи добро подаване от Теодор Стефанов, но пропусна. В 54-та минута гостите откриха резултата, чрез Тихомир Кънев. Няколко минути по-късно Илия Димитров от състава на домакините беше на крачка да изравни. Той стреля с глава след разбъркване в наказателното поле, но вратарят на гостите се намеси успешно.

В 75-та минута Нефтохимик изравни след точен удар на Цветан Филипов. В 82-ра минута Борислав Борисов удвои аванса на „шейховете“. Той стреля от воле, след като получи центриране от Цветан Филипов. Две минути преди края на редовното време гостите оформиха крайното 2:2. Точен за тях отново бе Тихомир Кънев.