Венци Христов: Младите не са свикнали да играят в такива мачове - няма значение кои визирам

Нападателят на Левски Венцислав Христов, който вкара единия от головете при домакинската загуба на сините с 2:3 от Локомотив (Пловдив), обяви, че една от причините за поражението е в част от младите, които не са свикнали да играят в такива мачове. Въпреки това таранът е категоричен, че Левски играе добре и ако продължи да се представя както днес, е сигурен, че няма да загуби среща до края на първенството.

"Нямам идея какво се промени през второто полувреме. Изпуснахме няколко положения, един нелеп автогол, но на всеки може да се случи. Той ни разконцентрира и стъписа. Локо Пд обърна мача с шанс и опит. Загубихме спечелен мач. Поздравления за момчетата на Локомотив, които показаха характер. Аз мисля, че незаслужено загубихме.

Имаме млади футболисти, които не са свикнали с такива мачове. Няма значение кои са. Всички сме заедно, всички сме едно. Имам цел отборът да бие, а не да вкарам 10 гола. Днес не спечелихме.

Феновете ни питаха защо така се е получило. Нормално, фенове са. Когато Левски не побеждава, нещата не са добре.

Според мен отборът играе добре, създадохме доста положения. Смятам, че ако играем така до края, няма да загубим нито един мач", каза Христов.

снимка: Емона Цончева, Sportal.bg