Балджийски: Бях лидер в Монтана, искам да съм такъв и в Славия

Борислав Балджийски, който вкара изравнителното попадение за Славия при гостуването на Берое (1:1), обяви, че целта му е да се превърне в лидер на белите.

"Двата отбора си разделихме по едно полувреме. Първото бе за Берое, а второто - за нас. През втората част сменихме схемата на игра, влязох в центъра. Да, хубава атака при нашия гол. Млад отбор сме и сигурно по-младите момчета в отбора още не са свикнали да играят такива мачове. Затова започнахме по-плахо двубоя. През второто се поотпуснахме и заслужено изравнихме.

Берое е добър отбор, но ще се борим с тях до край и каквото стане. В който и отбор да съм, винаги се стремя да стана лидер. Дано се получи така и в Славия, както станах лидер в Монтана.

Дано да играем в Европа", пожела си Балджийски след срещата.