Днес предстоят поредните вълнуващи мачове с "Лото вечерни турнири"

В „женския“ месец март Интерактив тенис подари на дамите изцяло техен турнир, за да могат да определят коя почитателка на аристократичния спорт се намира в най-добра форма в момента. След оспорвани срещи днес е време за полуфиналните сблъсъци. Непознаващата загубата от дълго време насам и съответно шампионка за 2015 година Стефка Бончева излиза срещу Радост Стефанова, а Анелия Ангелова се изправя срещу Ива Дардарова.

Домакинът на турнира ТК „15:40“ предоставя отлични условия за провеждането на състезанието, паралелно с което се играят и срещите от мъжката надпревара на „Лото вечерни турнири“.

В категорията на майсторите (ИТЛ500) до финала достигнаха Никос Панетимитакис и неговият кум Станислав Иванов. Станислав се класира за финала след трудна, но престижна победа с 2:1 сета над шампиона от финалния Мастърс за 2015-а Никола Милев. Той е и едноличен лидер в класирането на лигата, а това ще бъде 3 пореден финал за него от началото на годината. Сблъсъкът за титлата обещава да е интригуващ и напрегнат. Любопитно ще бъде да видим кой ще се справи по-добре със задача да загърби приятелските чувства и да се концентрира изцяло върху това да надиграе своя опонент.

Вече са ясни шампионите в другите две категории от 3-я кръг на „Лото вечерни турнири“ В ИТЛ250 Георги Тодоров триумфира след победа на финала над Боян Калчев. Георги играе тенис по-малко от година, но в последно време и благодарение на своите по-чести изяви в състезанията трупа все по-голям опит и бележи значителен напредък като игра и резултати.

При начинаещите Георги Домусчиев надигра на финала в ИТЛ125 Таньо Василев, за да заслужи своя първа титла от турнир по тенис за аматьори.

Всеки, който иска да стане част от „Лото вечерни турнири“, може да намери подробна информация за състезанията и да се запише тук: www.interactive-tennis.com.