Очаквайте: Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Лацио потъна в дъжда на "Олимпико"

Отборът на Лацио записа изненадваща загуба от Сасуоло с 0:2 на "Олимпико" в двубой от 27-ия кръг на Серия А. Мачът се изигра при много тежки условия, като теренът беше подгизнал от поройния дъжд, който валя цял ден и се увеличи по време на самата среща.

Лацио излезе на терена обезкървен зарази много отсъстващи титуляри, от което Сасуоло се възползва по най-добрия начин. В края на първото полувреме гостите откриха чрез Доменико Берарди от дузпа, отсъдена за глупав фаул на Маурисио срещу Грегъри Дефрел. Именно Дефрел удвои преднината на Сасуоло в 67-ата минута, а резултатът се запази докрая въпреки опитите на "орлите" да обърнат нещата в своя полза.

Така Сасуоло събра 47 точки и върви седми във временното класиране, докато Лацио има 4 по-малко.