Евроколеж с категоричен успех в Бургас

Евроколеж (Пловдив) записа категоричен успех с 2:4 при визитата си на Черноморец (Бургас) в среща от 19-ия кръг на Югоизточната "В" група.

“Колежани” стояха много по-добре на терена и решиха изхода на срещата само след около час игра. Новият нападател на тима Серафим Михайлов откри резултата в 33-ата минута 0:1. До края на полувремето не падна ново попадение и двата отбора се прибраха на почивката при този резултат.
Гостите от Пловдив нанизаха два бързи гола в началото на втората част и отказаха домакините. В 48-ата минута Петър Челебиев бе точен за 0:2, а само две минути по-късно Георги Бъчваров се разписа за класическото 0:3. Серафим Михайлов отбеляза второто си попадение в двубоя в 60-ата минута, а 120 секунди по-късно Никола Авджиев намали резултата – 1:4. “Акулите” се опитаха да променят неприятният за тях резултат, но силите им стигнаха само за още едно попадение. Георги Жеков се разписа в 87-ата минута и оформи крайното – 2:4.

“Колежани” се намират на петата позиция във временното класиране с актив от 35 точки, докато Черноморец заема 13-то място.