Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Лисандро Лопес спаси отбора си със страхотна задна ножица (видео)

Бившият нападател на Порто и Лион Лисандро Лопес вкара много красив гол със задна ножица, а това попадение се оказа и изключително важно, защото спаси Расинг от поражение в мача с домакина Индепендиенте от аржентинската Примера дивисион. Срещата завърши 1:1, след като пет минути преди края Леандро Фернандес даде аванс на Индепендиенте в резултата. В последната минута обаче Лисандро Лопес изравни резултата със страхотното си акробатично изпълнение. Лопес, който на 2 март ще навърши 33 години, се бе появил в игра в началото на второто полувреме, на мястото на друг ветеран - 36-годишния Диего Милито.