Брага направи важна стъпка към осминафинала (видео)

Отборът на Брага направи важна стъпка към 1/8-финала в Лига Европа. Тази вечер португалците спечелиха с 2:1 гостуването си на Сион от 1/16-финала и ще имат чудесна преднина преди реванша на свой терен след седмица.

Гостите първи откриха резултата чрез Стойкович в 13-ата минута, но Конате върна надеждите на Сион като изравни в 53-ата минута. Радостта на швейцарците обаче бе кратка и в 61-ата минута Рафа Силва отново изведе гостите напред за 1:2, като това се оказа и крайният резултат в срещата.

Единствената лоша новина за Брага бе, че отборът завърши срещата в намален състав. В самия край на срещата Вукчевич получи червен картон и така няма да може да играе в реванша.

Все пак Брага ще има гол преднина преди ответния мач, а и двата гола на чужд терен със сигурност дават спокойствие на португалския тим.