Фарул (Констанца) победи Локомотив (ГО) в контрола

Загуба записаха футболистите на горнооряховския Локомотив в последния си мач от подготовката за новото първенство в „Б“ група. „Железничарите“ гостуваха на румънския Фарул (Констанца) и паднаха с 3:1.

Мачът бе договорен заради пропадналата среща за 3-4 място на турнира „Балчик къп“ срещу Дунав. Русенци се отказаха от двубоя заради контролата с ЦСКА и така двата отбора разделиха третото място.

И четирите гола в проверката в Констанца паднаха преди почивката. Адриан Патулея откри за домакините в 25-ата минута, а пет минути по-късно Козмин Неагу удвои резултата след подаване на Мунтяну. Локомотив върна едно попадение в 38-ата минута, но от дузпа точно преди почивката Тигояну оформи крайното 3:1.