Витоша (Бистрица) с пореден успех в подготовката

Витоша (Бистрица) победи като гост с 1:0 Евроколеж (Пловдив) в контролна среща. Двубоят се игра на стадиона в село Оризари и започна с минута мълчание в памет на починалия Трифон Иванов.
През първото полувреме двата отбора имаха малко опасности пред двете врати, като гостите повече владееха топката. В 14-ата минута Георги Куртев изведе Христо Янчев сам в наказателното поле, но вратарят на Витоша го изпревари и улови топката.

Втората част колежани натиснаха своя противник и Куртев с глава изпусна да открие, като вратарят Михаил Иванов само изгледа топката как мина покрай гредата му. В 60-ата минута гостите откриха резултата след нелеп автогол. При една висока топка вратарят на Апостол Стоянов улови топката, но тя се хлъзна по ръкавиците му и влезе във вратата.

В 77-ата минута дебютантът в тима на Евроколеж Серафим Михайлов можеше да изравни. Той беше изведен сам срещу Иванов, но ударът му беше отклонен в гредата. След центрирането на Куртев играч на Витоша игра с ръка, но дузпа не беше дадена.

Колежани можеха да изравнят малко преди края на срещата, но Николай Павлов с глава прати топката покрай вратата.