Анже се предаде след автогол в добавеното време

Слабата форма на Анже от началото на годината продължава и отборът записа трета поредна загуба в Лига 1. Снощи футболистите на старши треньора Стефан Мулен отстъпиха с 0:1 при визитата си на Рен и позволиха на бретонци да ги изместят от петото място в класирането.

Рен имаше инициативата през по-голямата част от мача, но млако преди почивката гол на домакините беше отменен заради нарушение срещу вратаря Денис Петрич. Осман Дембеле също беше близо до попадение, но силен негов удар срещна гредата.

В продължението, дадено от рефера, Рен стигна до поредица от корнери и при един от тях защитникът на Анже Арнол Бука Муту прати топката в собствената си врата.