Дебютна победа за Живко Миланов с АПОЕЛ

Бившият защитник на Левски Живко Миланов започна с победа в новия си тим АПОЕЛ (Никозия) днес. Десният бранител записа пълни 90 минути в гостуването на Арис (Лимасол) от 18-ия кръг, а тимът му се наложи с 2:1. Българинът получи жълт картон в мача.

Гостите първи откриха резултата чрез Де Винченти в 32-ата минута, а в 52-ата Сотериу удвои за своя тим. Домакините успяха да върнат един гол в 71-ата минута с точен удар на Бонифаче, като така бе оформен крайният резултат 1:2.

С тази победа АПОЕЛ събра актив от 38 точки и заема третото място във временното класиране в първенството на Кипър. Водач в таблицата е АЕК (Ларнака) с 45 точки.