Нант обърна Сент Етиен

Отборът на Нант победи с 2:1 Сент Етиен в мач от 20-ия кръг на Лига 1. "Канарчетата" стигнаха до успеха, въпреки че губеха с 0:1, след като "зелените" поведоха с гол от дузпа на Нолан Ру в 14-ата минута. В средата на първата част обаче Йоан Одел изравни, след като се възползва от пас на Ермир Леняни. В 77-ата минута дойде победното попадение за домакините. Грешка на Флорентен Погба позволи на Колбейн Сигторсон да остане сам срещу Стефан Руфие и да донесе победата на тима си.

С победата си днес Нант събра 27 точки и заема десета позиция в класирането. "Канарчетата" вече шест мача нямат загуба. Сент Етиен пък остава с 29 и в момента е на седмо място.