Ради Кирилов е играч на 29 кръг в Efbet лига

Проливен голов дъжд в Севиля - 10 попадения (видео)

Отборът на Севиля разпердушини с 9:1 третодивизионния Форментера в мач реванш от 1/16-финалите за Купата на краля. "Бяло-червените" се класират с общ резултат 14:2. Зрителите на "Рамон Санчес Писхуан" станаха свидетели на почти дузина попадения в среща без особена интрига.

Тимът на Хорхе Сампаоли започна да ниже гол след гол с началото на мача. В деветата минута Лусиано Вието нацели греда след подаване на Хоакин Корея. Бразилският техничар Гансо откри резултата в 14-ата минута. Той се разписа на празна врата след включване на Матиас Краневитер. В 17-ата Маркос спаси атрактивен фалцов удар на Вието. В 20-ата съдията пощади гостите, спестявайки дузпа в техен ущърб. В 22-ата андалуският удвои преднината си при контраатака, завършена от Вието. Две минути по-късно аржентинският нападател отклони с крак след корнер и Висам Бен Йедер засече в мрежата - 3:0. В 27-ата Пабло Сарабия вкара четвърти гол след пас на Бен Йедер. В 43-ата Вието получи страхотен пас от дълбочина от Гансо и спокойно реализира - 5:0. Преди финалния сигнал за първата част Вието беше точен на празна врата за своя хеттрик и шестия гол в мача.

Головете не секнаха и след почивката. В 55-ата минута Борха Ласо намери Сарабия, който асистира на Бен Йедер - 7:0. Тимът от Канарските острови стигна до почетен гол в 61-ата минута. Габри изненада вратаря Давид Сория след хубава колективна атака. В 71-ата съдията можеше да даде дузпа за гостите, но реши, че такава няма. В 77-ата Хироши Кийотаке и Гансо комбинираха по прекрасен начин, а Сарабия отбеляза с добавка след избиване на вратаря - 8:1. В 89-ата и Бен Йедер записа хеттрик след много добър пас на Сарабия.