Страхотен провал на Малага за Купата на краля (видео)

Отборът на Малага записа страхотен провал в турнира за Купата на краля. Тази вечер играчите на Хуанде Рамос допуснаха втора загуба от втородивизионния Кордоба. Срещата на “Ла Росаледа” завърши при резултат 3:4 и с общ резултат 6:3 гостите се класираха на 1/8-финал.

Мачът започна добре за Малага и Сандро Рамирес даде преднина на своя тим в 18-ата минута. Десет минути по-късно обаче Федерико Пиовакари възстанови равенството и доста обърка плановете на домакините. До края на полувремето двата тима си размениха по още едно попадение, като отново Рамирес изведе Малага напред в 39-ата минута и отново Пиовакари вкара за 2:2 в 41-ата.

Ситуацията за домакините стана още по-неприятна в 68-ата минута, когато Педро Риос от дузпа изведе Кордоба напред в резултата. Михаел Сантос докара нещата до 3:3 в 88-ата минута, но само минута след това Педро Риос оформи крайното 3:4.

Междувременно в друг двубой от турнира Лас Палмас се наложи с 2:1 над Уеска и така си осигури участие на 1/8-финал с общ резултат 4:3 от двата мача.