Валядолид не успя да спре Реал Сосиедад по пътя към 1/8-финала (видео)

Реал Сосиедад стана поредният отбор, който си осигури участие на 1/8-финал за Купата на Испания. Баските направиха 1:1 с Валядолид в реванша на “Аноета” и с общ резултат 4:2 в своя полза си гарантираха продължаване в следващата фаза на турнира.

Домакините поведоха в резултата още в 12-ата минута с попадение на Хименес. В 44-ата минута Микел Гонсалес си отбеляза автогол, който даде лъч надежда на Валядолид, но гостите така и не успяха да затруднят своя съперник през втората част и така приключиха участието си в надпреварата.