Панатинайкос с Иван Иванов се спаси от загубата в края

Отборът на Панатинайкос едва се добра до равенство 1:1 в гостуването си на Паниониос от 9-ия кръг на гръцката Суперлига. "Детелините" се измъкнаха от поражението буквално в последните секунди, когато успяха да стигнат до равенството 1:1. Едно полувреме за гостите записа българският защитник Иван Иванов, който получи жълт картон в мача и бе сменен на почивката.

Играчите на Паниониос първи откриха резултата в срещата в 71-ата минута с гол на Карим Анарсфийлд. В добавеното време на срещата обаче Лукас Вилафанес спаси ПАО и донесе поне точка на своя тим, вкарвайки за 1:1.

След това реми Панатинайкос остава на 3-ото място в класирането с 15 точки. Паниониос пък е с точка по-малко в актива си и се намира на 5-ата позиция. Водач в таблицата е Олимпиакос с 22 точки.