Кротоне и Сампдория не се победиха (видео)

Отборите на Кротоне и Сампдория не се победиха в мача помежду си от 14-ия кръг на италианската Серия "А". Двубоят на стадион "Енцо Шида" завърши 1:1, като Диего Фалчинели изведе домакините напред минута преди края на първата част. Той бе точен с добавка, след като вратарят на гостите от Генуа Кристиан Пуджони първо бе парирал изстрел на друг футболист на Кротоне. В 72-ата минута резервата Бруно Фернандеш изравни за Самп и спаси тима си от очертаващото се поражение. Португалският халф опъна мрежата с удар отблизо след асистенция на Фабио Куалярела.

Българският офанзивен фалф Александър Тонев не беше в групата на Кротоне за мача, тъй като още се възстановява от травма.

Кротоне е на последното 20-о място в класирането с 6 точки, докато Самподрия заема 11-а позиция с 19 точки.