Локо (Пд) вкара седем гола на ФК Македония Гьорче Петров, 15-годишен титуляр за "смърфовете"

Локомотив (Пловдив) разгроми със 7:0 ФК Македония Гьорче Петров в контролна среща. Двубоят се игра на стадиона на "смърфовете" в пловдивския парк "Лаута". Титуляр за "смърфовете" започна 15-годишният талант Иад Хамуд. Още в 6-ата минута бранителят на "черно-белите" Павел Виданов получи травма и бе заменен от Ивайло Марков. В 28-ата минута Мартин Райнов озведе на чиста позиция Георги Чукалов, който с мошен шут от 14 метра вкара гол за 1:0. В 36-ата минута възпитаниците на старши треньора Едуард Ераносян отбелязаха втори гол.

Дани Кики подаде на Димо Бакалов, последва пак към Берсент Карагарен и той с прецизен удар покачи на 2:0. Дани Каки се разписа за 3:0 в 44-ата минута, след подаване на Иван Горанов. Доминацията на локомотивци продължи и през втората част. С хеттрик се отличи влезлият на Веселен Марчев. В 60-ата минута той отбелязва първия си гол след подаване на Симеон Райков. Пет минути по-късно Веселин Марчев покачи на 5:0 с второто си попадение в срещата. В 70-ата минута Веселин Марчев покачи на 6:0, прехвърляйки вратаря на съперника. Дани Кики фиксира крайното 7:0 в полза на Локо с гола си в 85-ата минута.