Джо Алън влезе в серия и донесе първи успех на Стоук (видео)

Джо Алън не спира да бележи. Уелският халф отбеляза и двата гола за успеха на Стоук с 2:0 срещу Съндърланд. 26-годишният полузащитник има четири попадения в последните три шампионатни мача, а се разписа и за националния отбор миналата седмица.

Алън първо се възползва от центриране на Арнаутович в осмата минута и с глава откри резултата. Малко преди почивката негов изстрел след разбъркване в наказателното поле на съперника пък направи резултата 2:0.

За Стоук това бе първа първа победа от началото на сезона, която временно ги извади от зоната на изпадащите. Положението за Съндърланд е още по-тежко. Тимът на Дейвид Мойс има едва две точки след осем изиграни мача.