ЦСКА (Москва) превзе върха с минимален успех (видео)

Отборът на ЦСКА (Москва) записа минимална победа с 1:0 над Уфа в първия мач от 10-ия кръг на руската Премиер лига. Малко повече от десет минути за домакините записа българският национал Георги Миланов, който замени Зоран Тошич малко преди края на мача.

Единственият гол в срещата бе дело на защитника Василий Березуцки, който в 18-ата си минута надскочи прекия си пазач след центриране от корнер на Тошич и заби топката в мрежата зад Лунев.

Тази победа поне временно изкачи "армейците" на върха в класирането с актив от 21 точки, макар и останалите срещи от кръга да предстои да се изиграят. Уфа пък запазва 9-ата си позиция с 12 точки.