Три победи за юношите на Нефтохимик

Три победи извоюваха тимовете от ДЮШ на Нефтохимик днес. Добър старт на деня дадоха родените 2007 (футбол 9), които се наложиха над отбора на СК „Бъдеще“ със 7:1. Момчетата на Иван Дончев показаха голяма класа и съвсем заслужено се поздравиха с този успех.

U17 също зарадваха своя треньор Господин Господинов. Те победиха „Тунджа“ Ямбол с класическото 3:0. Ангел Георгиев откри резултата във 2-та минута, а до края а полувремето Мариян Вълчинов директно от корнер покачи на 2:0. През втората част Христо Янков оформи крайното 3:0. Деца „А“ загубиха от същия съперник с 1:4. И въпреки, че са с две години по-малки от съперниците си, играчите на Георги Терзиев показаха добър футбол и самочувствие. Попадението за Нефтохимик вкара Теодор Златаров.

Футболистите от U15 също записа успешен резултат. Милен Христов и неговите играчи спечелиха втора победа в първенството. Те се наложиха на ОФК „Поморие“ с 2:0. Димитър Примов вкара през първото полувреме, а Павел Русев бе точен през втората част. Двама от футболистите в U15 на „нафтата“ получиха повиквателни за националния отбор, за подготвителен лагер, който ще се проведе следващата седмица във Варна. Димитър Примов и Иво Георгиев ще пътуват за морската столица за този лагер сбор.