Гонзо: Не виждах как Лудогорец може да ни вкара гол

Наставникът на Черно море Георги Иванов похвали своите футболисти за представянето им срещу Лудогорец, макар че те загубиха с 1:3 домакинството си на петкратния български шампион.

"Стояхме добре като отбор до 60-ата минута. Не виждах как Лудогорец може да ни вкара гол, но допуснахме две индивидуални грешки. Целият отбор бе отзад и да позволим човек да стреля от 15 метра… После ни вкараха между двамата стопери. Нямахме късмет с тази греда да поведем с 2:0, но отборът игра добре.

Лудогорец е отбор, който без ситуация ти вкарва гол. На контраатака играят много силно. Второто нещо е, че загубихме сили, добре се затваряхме, но след 60-ата минута се изморихме.

Срещу отбори, които са по-напред в класирането и са някакви имена, се представяме по-добре. Работим и ще преодолеем този манталитет.

С контузията на Бакари загубихме остротата в атака. Бакари не е готов и не може да изкара повече от 60 минути.

Исках и бях убеден, че отборът може да победи. Искаме да играем всеки мач за победа. Това трудно се постига, но ще го направим", каза треньорът на моряците.