Кака се разправи с отбора на Дрогба (видео)

Носителят на "Златната топка" за 2007 година Кака отбеляза два гола при победата на своя тим Орландо Сити с 4:1 срещу домакините от Монреал Импакт в луд мач от Мейджър Лийг Сокър (МЛС). Двубоят ще се запомни и с това, че котдивоарската легенда на Челси Дидие Дрогба вкара гол от фаул за Монреал Импакт още в първата минута на мача, но по-късно пропусна дузпа. Освен това Монреал Импакт завърши мача с 10 души след червен картон на вратаря Еван Буш в 51-ата минута.

Бившият играч на Милан и Реал Мадрид Кака бе точен първо в 36-ата минута, а след това и в 54-ата от дузпа. Другите две попадения за Орландо Сити реализираха Брек Шей (3) и Карлос Ривас (77), който порази противниковата врата след асистенция на друг добре познат в Европа бразилец - Жулио Баптища.

В друг мач от МЛС, изиграл се през изминалата нощ, бившият играч на Барса Джовани дос Сантос се развихри за Лос Анджелис Галакси с два гола и асистенция, но въпреки това тимът му изпусна победата при гостуването си на Реал Солт Лейк и срещата завърши 3:3.