Монтела: Подарихме два червени картона на Наполи

Треньорът на Милан Винченцо Монтела не бе никак доволен след загубата с 2:4 от Наполи. Той заяви, че играчите му са "подарили" два червени картона на съперника, след като Юрай Куцка и Мбайе нианг бяха изгонени от игра.

"Започнахме добре и създадохме няколко положения, но тогава получихме гол, който промени инерцията на мача. Това е нещо, над което трябва да работим. Подарихме два червени картона на съперника. Няма да толерирам подобни протести към решенията на съдиите. След като останахме с 10 човека, стана доста трудно, а с 9 вече трябваше да катерим планина. Като цяло съм доволен от старанието, но в същото време се чувствам предаден, защото си тръгваме с празни ръце от този мач. През първите 20 минути бяхме по-добрият отбор, но изведнъж загубихме увереност, след като получихме попадение. След почивката реагирахме добре като голям отбор. Целта обаче е да играем по този начин през всички 90 минути", заяви Монтела.