Монако се разправи с Фенербахче в реванша (видео)

Отборът на Монако се класира за плейофа в Шампионската лига след като надигра Фенербахче с 3:1 в реванша от третия предварителен кръг. В първия мач французите паднаха с 1:2, но днешният успех ги пради в следващата фаза на турнира.

Валер Жермен откри резултата още във 2-ата минута, а Радамел Фалкао от дузпа в 18-ата минута удвои преднината на французите.

Емануел Еменике бе напът да обърка сметките на монегаските, като върна един гол за турския тим в 43-ата минута и така изравни резултата от двата мача. Отново Валер Жермен обаче бе героят за домакините на "Луи II" и с ново попадение в 65-ата минута класира отбора си напред в турнира.

Монако (Фр) - Фенербахче (Тур) 3:1 (общ резултат 4:3)
1:0 Жермен (2)
2:0 Фалкао (18-дузпа)
2:1 Еменике (53)
3:1 Жермен (84)