Мишо Александров блесна с два гола за Легия (видео)

Националът Михаил Александров отбеляза първите си попадения за Легия (Варшава), макар и в контрола. Бившият футболист на Лудогорец се разписа на два пъти в проверката срещу австрийския третодивизионен Швац, спечелена от Легия с 5:1.

Александров откри резултата в 4-ата минута с добавка отблизо, след като стражът на австрийците изби удар от фаул на Томаш Бржиски. В 34-ата минута българинът се разписа след центриране от фланга и хубав удар по диагонала с левия крак.
Останалите голове за шампиона на Полша бяха дело на Куленович, Ниежгода и Гилерме. Треньорът Бесник Хаси заложи на два различни състава в двете полувремена, като идеята му беше максимален брой футболисти да запишат по 45 минути.

Това беше втори мач на Легия от предсезонния лагер в Тирол. Поляците се готвят за мачовете от втория предварителен кръг на Шампионската лига срещу Жрински (Босна и Херцеговина).

Снимки: legia.com