Левски пречупи ЦСКА и взе сериозен аванс в серията - отзивите на живо от зала "Христо Ботев"

Мишо Александров и Легия тръгнаха с равенство към групите на ШЛ (видео)

Българският национал Михаил Александров влезе като резерва за Легия (Варшава) при гостуването на Жрински (Мостар) от втория квалификационен кръг на Шампионската лига, завършило 1:1. Бившият футболист на Лудогорец, който беше титуляр при поражението с 1:4 от Лех (Познан) за Суперкупата на Полша през седмицата, се появи на мястото на Ондрей Дуда в 60-ата минута.

След нулево първо полувреме, Легия поведе в 49-ата минута с попадение на Неманя Николич. Унгарският нападател се разписа след асистенция на новото попълнение Тибо Мулин, но малко по-късно Матия катанец изравни с глава и зарадва феновете на домакините.

До края на мача Легия пропусна няколко положения и не можа да си осигури аванс преди реванша в Полша. Жрински показа желание, но потенциалът на тима едва ли ще му позволи да се пребори за място в следващата фаза.

ЖРИНСКИ (МОСТАР) - ЛЕГИЯ (ВАРШАВА) 1:1 (0:0)
0:1 Николич (49)
1:1 Катанец (57)